Aktualności / 13 listopada 2017

Ruszył Tydzień Przedsiębiorczości!

Strona Główna

Już o 8.00 rano rozpoczęły się pierwsze wydarzenia przygotowane w Małopolsce na Światowy Tydzień Przedsiębiorczości 2017. Z  bardzo atrakcyjnej oferty będzie można korzystać do godzin wieczornych. Tylko dzisiaj, tj. 13 listopada,  odbędzie się 47 ciekawych spotkań, warsztatów, wykładów czy indywidualnych konsultacji.

W ciągu najbliższego tygodnia takich wydarzeń odbędzie się 262 w 17 miejscowościach.

W dniu inaugurującym tegoroczny Światowy Tydzień Przedsiębiorczości szukajmy wydarzeń w Krakowie, Nowym Sączu, Wadowicach, Sułkowicach, Andrychowie, Tarnowie, Myślenicach, Oświęcimiu, Bochni i Nawojowej.

Na pewno wszystkie osoby zainteresowane przedsiębiorczością, myślące o założeniu własnej działalności gospodarczej lub pragnące coś poprawić, zmodyfikować w swoich biznesach, odnajdą ciekawe dla siebie propozycje. Bardzo serdecznie zapraszamy do  udziału w poszczególnych spotkaniach, a na początek sugerujemy przeglądnięcie kalendarium wydarzeń.

Przypominamy również, że dziś o 18.00 w Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej Manggha w Krakowie, podczas „Spotkania Młodego Biznesu – Biznes w SIECI”, Marszałek Województwa Małopolskiego Jacek Krupa dokona oficjalnego otwarcia ŚTP 2017 w Małopolsce.

Podczas konferencji odbędzie się także wręczenie nagród 11. edycji konkursu „Innovator Małopolski”, a ciekawe wystąpienia na temat relacji biznesowych wygłoszą znamienici goście: Mateusz Kusznierewicz, Ewelina Muc i Maciej Budzich.