Aktualności / 2 listopada 2016

Spotkanie Młodego Biznesu

Strona Główna

O odwadze w biznesie … czyli jak oswoić lęk przed porażką

Już dziś ruszyła rejestracja na Spotkanie Młodego Biznesu, które zainauguruje Światowy Tydzień Przedsiębiorczości w Małopolsce. W tegorocznej edycji wystąpią: Łukasz Jakubiak – twórca popularnego internetowego talk show 20m2 Łukasza, Natalia Maczek – założycielka firmy MISBHV (ubrania tej marki podbijają światowe rynki) oraz Marek Przystaś, z którego gier skorzystało już ponad 9 milionów dzieci.

Spotkanie odbędzie się 14.11.2016 r. w inspirujących wnętrzach Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej Manggha w Krakowie. Tym razem głównym tematem wydarzenia będzie odwaga w biznesie i oswajanie lęku przed porażką. Jak wskazują wyniki badań, aż 58% Polaków nie decyduje się na założenie własnej firmy właśnie z powodu strachu przed porażką – tylko jeden kraj w UE ma gorszy wynik. A przecież przekształcanie wszelkich planów w działanie wymaga aktywnej postawy i odwagi. A choć z każdym przedsięwzięciem, które wymyka się tradycyjnym schematom, wiąże się pewne ryzyko, to warto je podejmować. Przedsiębiorcy, którzy z sukcesem prowadzą swoje firmy, często podkreślają, że choć wszystko zaczęło się od pasji czy marzeń, to odwaga pomogła im podjąć inicjatywę, a cierpliwość rozwijać pomysł i adaptować się do zmian. Jak mówił Paul. J. Meyer „okazje nigdy nie przychodzą do tych, którzy czekają … One są zdobywane przez tych, którzy maja odwagę zaatakować”.

Jesteśmy pewni, iż nasi prelegenci zmotywują Was do odważnych decyzji i aktywnego działania! Bo nie żałuje się działania, tylko bierności i braku decyzji.

Zapraszamy!

Formularz rejestracyjny
Program spotkania
Informacja o prelegentach