Aktualności / 16 listopada 2018

W drodze po sukces!

Strona główna

img

Jednym z wydarzeń organizowanych w ramach tegorocznej edycji Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości w Małopolsce było spotkanie networkingowe „Otwórz się na sukces”. Spotkanie odbyło się 14 listopada na klimatycznej Barce na Wiśle. Kierowani chęcią poznania technik prowadzenia biznesu oraz poszerzaniem własnych horyzontów uczestnicy mieli okazję poznać interesujące i pełne inspiracji historie zaproszonych przedsiębiorców.

Prelegentami spotkania byli Zdzisław Dąbczyński i Rahim Blak. Zdzisław Dąbczyński jest przedsiębiorcą i założycielem firmy WIMED, funkcjonującej na rynku od 30 lat. Przedsiębiorstwo, którym kieruje jest liderem w produkcji znaków drogowych i urządzeń bezpieczeństwa ruchu drogowego w Polsce i Europie. Po wielu latach biznesowych doświadczeń prężnie działa jako inspirator. W trakcie swojego wystąpienia pt. „O znakach inspirujących dla przedsiębiorczości i życia” podzielił się z nami wieloma praktycznymi wskazówkami, które pozwoliły mu osiągnąć sukces za równo w życiu osobistym, jak i zawodowym. Wyjątkową atrakcją wykładu Pana Dąbczyńskiego była muzyka na żywo w wykonaniu samego prelegenta.

Rahim Blak z kolei jest przedsiębiorcą, networkerem, szkoleniowcem i dyrektorem generalnym agencji social media Click Community, a także współzałożycielem pierwszego eCRM dla e-commerce „Edrone”. Przygotował pełen pasji i humoru wykład zatytułowany „Strategia przetrwania w biznesie”. Prelekcja dostarczyła uczestnikom potężnej dawki wiedzy biznesowej, innowacyjnych pomysłów oraz tematów do rozważań. Po wystąpieniach obaj prelegenci pozostawali jeszcze do dyspozycji uczestników służąc radą i odpowiedziami na nurtujące ich pytania. Chętni mogli również otrzymać książkę Zdzisława Dąbczyńskiego z autografem oraz zrobić selfie z Rahimem w ramach jego konkursu, który ogłosił podczas wykładu.