Światowy Tydzień
Przedsiębiorczości w Małopolsce

Prelegenci Spotkania Młodego Biznesu

img

Strona Główna

Prelegenci Spotkania Młodego Biznesu 2017:

Mateusz Kusznierewicz

kusznierewiczReprezentował Polskę na pięciu igrzyskach olimpijskich. Do jego największych sukcesów zaliczyć można: zdobycie złotego i brązowego medalu olimpijskiego, trzy tytuły mistrza świata, cztery mistrza Europy. Przez 19 lat był członkiem kadry olimpijskiej Polskiego Związku Żeglarskiego.
Sport i biznes mają ze sobą wiele wspólnego, bowiem w obu do osiągnięcia sukcesu niezwykle ważne są te same umiejętności i wartości: wyznaczanie celów, motywacja, praca zespołowa, systematyczność, umiejętność radzenia sobie z porażkami i wyciąganie z nich konstruktywnych wniosków.
Mateusz jako szkoleniowiec i wykładowca posiada na koncie ponad 800 publicznych wystąpień. Jego obecność jest doskonałym uzupełnieniem szkoleń dla pracowników firm i instytucji.
Jego wystąpienia będące znakomitą inspiracją, są budowane w oparciu o bogate doświadczenia i przykłady zaczerpnięte z życia.
Mateusz prowadzi wykłady z zakresu motywacji, zarządzania zmianą, współpracy w zespole i rozwoju osobistego.
/treść i foto ze strony www.kusznierewicz.pl/


Ewelina Muc

mucPonad trzy lata temu założyła firmę Siedemtrzy Studio. Od tego czasu zajmuje się głównie tworzeniem stron internetowych – w WordPressie i nie tylko. Udało Jej się skompletować całkiem niezłe portfolio.
Uczy, jak dbać o założone strony, jak je aktualizować i jak samodzielnie nimi zarządzać. Dzielenie się wiedzą, także podczas występów przed szerszym audytorium od zawsze sprawia Jej przyjemność.
Po założeniu firmy poznała mnóstwo przedsiębiorczych kobiet. Między innymi w Latającej Szkole Agaty Dutkowskiej. Szybko odkryła, że wiele z nich ma bardzo małą wiedzę o stronach internetowych, a zwłaszcza o WordPressie. Postanowiła to zmienić i założyła grupę edukacyjną Girls Who WordPress oraz serwis girlswhowp.com. Obie przestrzenie szybko zyskały popularność, którą cieszą się i dziś. Tak więc od podstaw stworzyła efektywną platformę wymiany wiedzy na temat WordPressa.
/informacje i foto ze strony www.ewelinamuc.com/


Maciej Budzich

budzichJest autorem bloga mediafun.
Pozostaje pasjonatem i komentatorem nowych mediów, niestandardowych działań reklamowych i wszystkiego, co jest związane z nowymi technologiami i ich zastosowaniem w budowaniu marki, wizerunku, promocji firmy i przedsiębiorczością.
Był uczestnikiem wielu konferencji branżowych (Forum IAB, InternetBeta), wykłada w Wyższej Szkole Europejskiej im. ks Tischnera w Krakowie i w Akademii Górniczo – Hutniczej w Krakowie na kierunku marketing internetowy. Organizuje inicjatywy związane z mediami, internetem i społeczeństwem informacyjnym: konferencje (TUBA, MediafunLAB, OchMyBlog, debata ZapytajPremiera), popularyzuje idee barcampów, współorganizuje przedsięwzięcie Aula Polska.
Jest jurorem w konkursach branżowych (MediaTrendy, Blog Roku, StartupFest). Internet Standard uznał Go za Człowieka Roku 2009, a Onet (organizator konkursu Blog Roku) przyznał specjalne wyróżnienie za popularyzację blogów. W 2013 roku podczas Blog Forum Gdańsk otrzymał nagrodę „Bloger odpowiedzialny społecznie”.

/informacje i foto autorstwa Agnieszki Wanat ze strony www.mediafun.pl/