Światowy Tydzień
Przedsiębiorczości w Małopolsce

Prelegenci Spotkania Młodego Biznesu

img

Strona Główna

Prelegenci Spotkania Młodego Biznesu 2018:

Jacek WalkiewiczJacek 1

Psycholog,  absolwent Uniwersytetu Warszawskiego, jeden z najbardziej rozpoznawalnych polskich mówców. Członek Stowarzyszenia Profesjonalnych Mówców. Od dwudziestu pięciu lat aktywnie uczestniczy w rozwoju edukacji dorosłych.

Autor programów szkoleniowych i wykładów dla ponad 500 firm. Ceniony za wiedzę merytoryczną i inspirujący , narracyjny, pełen humoru sposób prowadzenia spotkań. Jego wykłady na TEDx  umieszczone na YouTube mają ponad 4 miliony odsłon. Autor książek: „Rozmyślnik Jacka Walkiewicza”,  „Pełna MOC życia” i „Pełna MOC możliwości”. Ta ostatnia została nagrodzona w konkursie miesięcznika Charaktery (nagroda Teofrasta ) za najpopularniejsza książkę psychologiczną napisaną w 2013 roku.

jacekwalkiewicz.pl


Aleksandra Budzyńska

Aleksandra BudzyńskaPrzez ponad 10 lat prowadziła szkolenia z zarządzania czasem oraz efektywności osobistej dla pracowników największych korporacji.

W sieci działa jako Pani Swojego Czasu i uczy kobiety, jak wziąć czas w swoje ręce i zarządzać nim po swojemu. Jej misją jest, by każda kobieta w Polsce wiedziała, że organizacja i zarządzanie sobą w czasie, to nie cel naszego życia, ale środek do celu, jakim jest życie na naszych zasadach.

Autorka książki „Jak zostać Panią Swojego Czasu. Zarządzanie czasem dla kobiet”, która uzyskała już status bestsellera i ebooka „Promocja i sprzedaż w biznesie online. Autentycznie bez ściemy i po ludzku”. Tworzy także autorskie produkty do zarzadzania czasem.

Prowadzi bloga paniswojegoczasu.pl, organizuje kursy online „Zrób to dziś”, „Zorganizuj się w 21 dni”, „Kurs na cel” i „Mama ma czas”, w których udział wzięło ponad 5300 kobiet. Nagrywa cieszące się dużą popularnością podcasty, w których pokazuje biznes online od kuchni i webinary, na które łącznie zapisało się ponad 110 000 osób.


Michał Maj

Michał Maj 2 (2)

Współwłaściciel krakowskiej agencji interaktywnej Brave New, autor jednego z największych blogów podróżniczych w Polsce (zyciejestpiekne.eu) oraz książki „Jak spełniać marzenia? – Spróbuj niemożliwego”. W ramach swoich projektów internetowych współpracował z takimi markami jak Jeep, Mastercard, Toyota, KLM, T-mobile, Kinder Country czy Idea Bank.

Zapalony podróżnik. W 2017 roku spędził trzy miesiące w Meksyku, gdzie podróżował i prowadził zdalnie firmę w Polsce. W trakcie poprzednich podróży wybrał się także pociągiem z Warszawy do Pekinu (przez Białoruś, Rosję i Mongolię), spędził 1,5 miesiąca w wiosce z Eskimosami na zachodzie Alaski, czy wybrał się autostopem do Afryki.

Michał od lat udowadnia, że przy wykorzystaniu Internetu i nowych technologii, można rozwijać swoją firmę, zwiedzać świat i mieć czas na swoje pasje.