Światowy Tydzień
Przedsiębiorczości w Małopolsce

Prelegenci Spotkania Młodego Biznesu

Strona główna

img

Prelegenci Spotkania Młodego Biznesu 2019:

Kamil Kozieł, PrezART

Kamil Kozieł

Twórca metodyki 4 warstw pozwalającej zmierzyć wartość i emocje w prezentacji, w realizacji których się specjalizuje. Przedsiębiorca – swoją pierwszą firmę (IT School – szkolenia, kursy) założył mając 20 lat. Były współwłaściciel Stand-up Polska (grupa komików skupionych wokół idei komedii na żywo), obecnie dyrektor zarządzający PrezART.

Wystąpił na dwóch konferencjach TEDx, a aktualnie jest kuratorem jednej z polskich edycji. Najlepiej oceniany prelegent na licznych wydarzeniach, w tym zwycięzca prestiżowej konferencji „I love marketing”. Na scenie wykorzystuje znajomość komedii, storytellingu i procesów poznawczych.

Wykładowca na studiach podyplomowych Politechniki Białostockiej oraz Akademii Leona Koźmińskiego. Pracował z kadrą zarządzającą kilkuset firm, w tym Onetu, Tauronu i Tesco. Autor bloga: kamilkoziel.pl. Jak sam podkreśla nie pracuje sam, ale wspiera go cały zespół utalentowanych osób – storytellerów, animatorów, rysowników i grafików z PrezART, ale też zaufanych ekspertów.


Anna Skórzyńska, Szumisie Sp. z o.o.
ania1
Będąc mamą dwójki dzieci, stosowała popularną metodę uspokajania noworodków – czyli dźwięk suszarki do włosów. I wtedy powstał pomysł stworzenia zabawki, której szum wpływałby uspokajająco na dzieci.

Przedsiębiorcy (wspólnicy) starają się, by Szumisie kojarzyły się przede wszystkim z firmą, która dba o spokojny sen dzieci, dając wytchnienie i chwilę odpoczynku rodzicom. Pomysł na biznes Skórzyńskiej został zauważony przez Google, który w 2016 roku wybrał Polkę swoim ambasadorem w ramach autorskiego programu kierowanego do przedsiębiorców z Europy. Anna Skórzyńska została wyróżniona też przez „Financial Times” tytułem lidera innowacji w Europie Środkowo-Wschodniej.


Maciej Ostrowski, Power Canvas

Maciej Ostrowski

Współzałożycielem manufaktury sportowej Power Canvas, w której obecnie pełni funkcje wspólnika, dyrektora operacyjnego, członka zarządu oraz głównego projektanta. Jest również członkiem zarządu i wspólnikiem Runspiration sp. z o.o., gdzie odpowiada m.in. za zarządzanie działem kreatywnym.

Wieloletni fotograf, wykładowca w zakresie wizerunku i komunikacji, doradca największego funduszu inwestycyjnego w Polsce, twórca kilkunastu marek i produktów.

Prelegent podczas spotkania Biznes + Art organizowanego przez Instytut Kreowania Przedsiębiorczości. Prywatnie ogrodnik/bonsai-ista, podróżnik, sportowiec  i gawędziarz.