Światowy Tydzień
Przedsiębiorczości w Małopolsce

Spotkanie Młodego Biznesu 2017

img

Strona Główna

Biznes w SIECI

Spotkanie Młodego Biznesu już od 2011 roku jest integralną częścią Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości w Małopolsce. Tradycyjnie stanowi też oficjalną inaugurację cyklu wydarzeń organizowanych w ramach ŚTP.

Nie inaczej będzie w 2017 roku. Tym razem Spotkanie Młodego Biznesu odbędzie się  w poniedziałek 13 listopada w Krakowie.

Jak co roku jego organizatorem będzie Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego.

Zbliżająca się edycja SBB ma na celu promowanie postaw przedsiębiorczych i przedsiębiorczości na przykładzie firm, które osiągnęły sukces w oparciu o prowadzenie Biznesu w SIECI.

Przy czym SIEĆ jest tutaj rozumiana nie tylko jako biznes prowadzony dzięki technologiom online, ale również jako sieć kontaktów.

Spotkanie będzie miało charakter inspirujący i motywujący, a zaproszeni ciekawi prelegenci na przykładzie swoich biznesów i doświadczeń powiedzą, jaką rolę odegrała SIEĆ w ich działalności, w sukcesie ich firmy, projektu czy przedsięwzięcia. Opowiedzą o współpracy w zespole, o budowaniu relacji, zarówno wewnątrz firmy, zespołu i społeczności, jak i z klientami czy inwestorami.

Podczas spotkania poruszony zostanie również temat wykorzystania istniejących narzędzi do promowania i prowadzenia biznesu online.

Jak zwykle, Spotkanie Młodego Biznesu będzie wydarzeniem o charakterze konferencyjno – seminaryjnym, z dodatkową przestrzenią networkingową, która umożliwi uczestnikom zdobycie nowej wiedzy, podzielenie się doświadczeniami, ale też nawiązanie nowych kontaktów biznesowych.