Światowy Tydzień
Przedsiębiorczości w Małopolsce

Spotkanie Młodego Biznesu 2017

img

Strona Główna

Co to znaczy Biznes w SIECI? Po Spotkaniu Młodego Biznesu 2017

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości w Małopolsce tradycyjnie już rozpoczęło Spotkanie Młodego Biznesu, które w tym roku odbyło się pod hasłem „Biznes w SIECI” . Kilkaset osób zgromadzonych w Muzeum Kultury i Techniki Manggha miało okazję przekonać się zarówno w praktyce, jak i dzięki świetnym wykładom, że SIEĆ w biznesie może mieć wiele znaczeń.

O swoich doświadczeniach z biznesem prowadzonym online, tworzonym i realizowanym z dużym sukcesem dzięki networkingowi i budowaniu relacji opowiedzieli zaproszeni prelegenci: Mateusz Kusznierewicz –  mistrz Europy, świata i mistrza olimpijski, Ewelina Muc – właścicielka firmy Siedemtrzy Studio, założycielka grupy edukacyjnej Girls Who WordPress oraz serwisu girlswhowp.com oraz Maciej Budzich – autor bloga mediafun. Wystąpienia stanowiły komplementarne kompendium wiedzy, inspiracji i wskazówek, a każdy z prelegentów w swoim indywidualnym stylu opowiedział o własnej biznesowej ścieżce i o tym w jaki sposób sieć – zarówno przy użyciu nowoczesnych technologii, jak i poprzez budowanie społeczności i pielęgnowanie biznesowych relacji, wspiera i dynamizuje rozwój ich przedsięwzięć.

Zorganizowana w przestrzeni Muzeum Manggha strefa networkingowa była z kolei doskonałą okazją by doświadczyć sieciowania w praktyce. Tym bardziej, że Spotkanie Młodego Biznesu uświetniło w tym roku uroczyste rozstrzygnięcie konkursu INNOVATOR MAŁOPOLSKI, dla mikro, małych i średnich firm oraz startupów, organizowane przez Centrum Transferu Technologii Politechniki Krakowskiej wraz z Urzędem Marszałkowskim Województwa Małopolskiego. Dla licznie zgromadzonych młodych ludzi była to więc możliwość, by doskonalić  kompetencje, znaleźć inspirację i odwagę do podążania za pasjami, ale  także przy kawie zdobyć cenne merytoryczne wskazówki jak rozwijać swoje pomysły.

Zapraszamy do zapoznania się z relacją fotograficzną: