Światowy Tydzień
Przedsiębiorczości w Małopolsce

Spotkanie Młodego Biznesu 2019

Strona główna

img

O Spotkaniu Młodego Biznesu

Sympatycy corocznie organizowanego Spotkania Młodego Biznesu wiążą z nim spore oczekiwania i nadzieje. Występujący podczas nich prelegenci potrafią zainteresować, zainspirować, dodać motywacji. Zapewniamy, że nie inaczej będzie w tym roku. Zapraszamy 18 listopada na nową dawkę wiedzy i wrażeń.

Już tradycyjnie podczas Spotkania Młodego Biznesu zostanie oficjalnie zainaugurowana kolejna edycja małopolskiej odsłony Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości. Na miejsce wydarzenia wybrano Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej Manggha w Krakowie (ul. M. Konopnickiej 26).

To właśnie tutaj zapraszamy w poniedziałek 18 listopada już od godziny 16.00, gdy zostanie otwarta strefa pozyskiwania wiedzy.

Wiedza w strefie

W strefie udostępniane będą wszystkim zainteresowanym informacje związane z prowadzeniem firmy, m.in. zakładaniem własnej działalności, uzyskaniem dotacji na rozwój, ubezpieczeniami społecznymi. Dzielić się nimi będą eksperci z Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Krakowie, Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, Małopolskiego Oddziału Krajowej Izby Doradców Podatkowych, Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich Urzędu Marszałkowskiego oraz Punktu Obsługi Przedsiębiorcy Urzędu Miasta Krakowa.

Prelegenci o zespole

O 18.00 na scenie pojawią się prelegenci, wśród których w tym roku znaleźli się Kamil Kozieł, Anna Skórzyńska i Maciej Ostrowski. Wszyscy troje podzielą się swoimi przemyśleniami na temat roli współpracy zespołowej w prowadzeniu biznesu. Opowiedzą o tym, jaką rolę w drodze „od pomysłu do sukcesu” mają ludzie. Czy lepiej być „liderem zespołu” czy „liderem w zespole”.

Dla kogo wydarzenie?

Tematem przewodnim Spotkania będzie Siła zespołu. Jest ono kierowane do wszystkich osób zainteresowanych tematyką przedsiębiorczości, w tym głównie relacji międzyludzkich stanowiących o rozwoju firmy. Szczególnie gorąco polecamy udział w wydarzeniu przedsiębiorcom znajdującym się we wczesnej fazie rozwoju, w tym start-upom i firmom działającym w oparciu o nowe technologie.

Rejestracja warunkiem uczestnictwa

Liczba miejsc na Spotkaniu Młodego Biznesu jest ograniczona. Aby wziąć w nim udział należy dokonać wcześniejszej rejestracji. Formularz rejestracyjny znajduje się TUTAJ.

Aby pozostawać na bieżąco z agendą wydarzenia, warto również śledzić profil facebookowy dostępny w tym MIEJSCU.

Zapraszamy również do zapoznania się z relacją fotograficzną Spotkania Młodego Biznesu 2018: