O Spotkaniu Młodego Biznesu

Sympatycy corocznie organizowanego Spotkania Młodego Biznesu wiążą z nim spore oczekiwania i nadzieje. Występujący podczas nich prelegenci potrafią zainteresować, zainspirować, dodać motywacji. Zapewniamy, że nie inaczej będzie w tym roku. Zapraszamy 13 listopada do Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej Manggha w Krakowie na nową dawkę wiedzy i wrażeń.

Tegoroczne Spotkanie Młodego Biznesu będzie przeprowadzone w formule hybrydowej i tradycyjnie podczas niego zostanie oficjalnie zainaugurowana kolejna edycja małopolskiej odsłony Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości.

W tym roku zaprezentują się przed Wami:.

– Paweł Tkaczyk, Founder MIDEA Sp. z o.o.: „Myślenie, które zmienia biznes. Co trzeba poprzestawiać w głowie, żeby z sukcesem rozwijać firmę?

Kiedy zakładasz firmę, przestajesz tworzyć produkt lub usługę a zaczynasz tworzyć zespół i procedury, które zapewniają jakość Twojemu produktowi lub usłudze. Wiele osób sobie z tego nie zdaje sprawy. Porozmawiamy zatem o tym, co przestawić w głowie, żeby to się udało.

– Ilona Leoniewska, Senior Product Owner AudioMee, ex-founder Meetinga Sp. z o.o.: „AI w codziennym życiu przedsiębiorcy, czyli kilka praktycznych lekcji dla zwiększenia swojej produktywności

W swoim wystąpieniu Ilona skupi się na praktycznym zastosowaniu ChataGPT, pluginów do niego oraz modułu Advanced Business Analysis. Na kilku przykładach pokaże, jakie działania możemy przyspieszyć, aby więcej czasu poświęcić na naprawdę ważne sprawy. Skupi się głównie na sprzedaży oraz analizie biznesowej i zarządzaniu projektami.

– Grzegorz Wójcik, CEO & Founder Autenti.com: „Innowacje zmieniające biznes – wyzwania przedsiębiorczości

Przez kilkanaście lat Autenti przekształciło się z ambitnego startupu w międzynarodowy scaleup z liczącym ponad 100 osób zespołem ekspertów ds. bezpiecznego podpisywania dokumentów i identyfikacji. Jak działalność Autenti wpłynęła na obecne funkcjonowanie środowiska biznesowego? Jak innowacje w biznesie kształtują decyzje o kierunku rozwoju Autenti? O inspirującej historii firmy opowie jej pomysłodawca i założyciel.

Zapraszamy do rejestracji na wydarzenie: https://twojewydarzenie.online/stp23

Zapraszamy też do obserwowania Wydarzenia na FB: https://www.facebook.com/events/976649106730021/

Program Spotkania Młodego Biznesu 2023

Kraków, Manggha, ul. Konopnickiej 26

17:30 – 18:00   rejestracja i networking przy kawie

18:00 – 18:15   Józef Gawron, Wicemarszałek Województwa Małopolskiego: Wystąpienie otwierające

18:15 – 18:50   Paweł TkaczykFounder MIDEA Sp. z o.o.: „Myślenie, które zmienia biznes. Co trzeba poprzestawiać w głowie, żeby z sukcesem rozwijać firmę?”

18:50 – 19:25   Ilona Leoniewska, Senior Product Owner AudioMee, ex-founder Meetinga Sp. z o.o.: „AI w codziennym życiu przedsiębiorcy, czyli kilka praktycznych lekcji dla zwiększenia swojej produktywności.”

19:25 – 20:00   Grzegorz Wójcik, CEO & Founder Autenti.com: „Innowacje zmieniające biznes – wyzwania przedsiębiorczości.”

20:00 – 22:00   Podsumowanie, poczęstunek, networking

W przypadku osób z niepełnosprawnościami, prosimy o poinformowanie nas o swoich potrzebach. Umożliwi to przygotowanie odpowiedniej pomocy oraz sprawną obsługę spotkania. Można to zrobić telefonicznie dzwoniąc pod nr 12 63 03 370 lub mailowo pisząc na Barbara.Niec@umwm.malopolska.pl.