ŚTP 2021 od 8 do 14 listopada

Tradycyjnie w listopadzie organizowany jest Światowy Tydzień Przedsiębiorczości. Podobnie jak przed rokiem zbliżająca się edycja będzie w dużej mierze opierała się na formule on-line. Planowane są również wydarzenia stacjonarne.

Niezależnie jednak od sposobu przekazu, nie zabraknie podczas tego święta przedsiębiorczości ciekawych wykładów, warsztatów czy indywidualnych konsultacji.

Tym razem globalne święto przedsiębiorczości odbędzie się od 8 do 14 listopada. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych na dziesiątki spotkań poświęconych szeroko pojętej tematyce przedsiębiorczości. Nie zabraknie inspirujących tematów pobudzających do biznesowej aktywności, poszerzających oraz uzupełniających wiedzę.

Po raz dwunasty w Małopolsce

Małopolska już po raz dwunasty włącza się w to niezwykłe przedsięwzięcie. Dzięki temu wydarzeniu mieszkańcy naszego województwa, głównie myślący o założeniu lub rozwinięciu swojego biznesu, będą mogli skorzystać z wiedzy ekspertów, praktyków, osób doświadczonych w branży.

Dla każdego

Program ŚTP  w Małopolsce 2021 tradycyjnie jest niezwykle ciekawy, zróżnicowany i wartościowy. W tym roku zaplanowano ponad 200 wydarzeń przygotowanych przez ponad 30 partnerów. Wydarzenia będą organizowane w 12 miastach, a znacząca ich część będzie transmitowana w sieci. Aktywności będą prowadzone z Krakowa, Nowego Sącza, Wadowic, Chrzanowa, Zatora, Nowego Targu, Tarnowa, Brzeska, Bochni, Myślenic i Andrychowa.

Wszystkie wydarzenia pod jednym adresem

Żeby wybrać odpowiednią dla siebie imprezę organizowaną w Małopolsce, najlepiej skorzystać z wyszukiwarki wydarzeń znajdujących się na naszej stronie. Tutaj dowiemy się o szczegółach planowanych wydarzeń, a także dowiemy się w jaki sposób możemy zarejestrować się na poszczególne spotkania.

Zapraszamy również do polubienia profilu wydarzenia na Facebooku: www.facebook.com/stpmalopolska.

Udział we wszystkich wydarzeniach jest bezpłatny.

W całej Polsce

Polska jest jednym z krajów, które od początku były zaangażowane w tę globalną inicjatywę. W projekcie uczestniczą tradycyjnie wszystkie województwa. Oznacza to, że w całym kraju zorganizowanych zostanie ponad 1000 wydarzeń. Ogólnopolskim koordynatorem ŚTP jest Fundacja Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości, a płaszczyznę do międzynarodowych dyskusji oraz przepływu know-how zapewnia Global Entrepreneurship Network.

Skip to content