Aktualności / 20 listopada 2017

To była 8. edycja Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości w Małopolsce

Strona Główna

Przez cały tydzień, między 13 a 19 listopada, równolegle w około 170 krajach na całym świecie, odbywały się wydarzenia mające na celu wspieranie przedsiębiorczości, kreatywnych inicjatyw i innowacyjnych pomysłów. W tym roku pod hasłem „Korale, górale i biznes”, Małopolska po raz kolejny włączyła się w ten globalny ruch. Światowy Tydzień Przedsiębiorczości odbywał się aż w 18 miastach województwa tj.: Krakowie, Tarnowie, Nowym Sączu, Bochni, Brzesku, Oświęcimiu, Kętach, Wadowicach, Andrychowie, Myślenicach, Zatorze, Limanowej, Sułkowicach, Skawinie, Gorlicach, Nawojowej, Nowym Targu i Chrzanowie.

W wydarzeniach zorganizowanych przez kilkadziesiąt instytucji partnerskich uczestniczyły tysiące osób, wybierając w bogactwie form i tematów zajęć. Odbyły się dziesiątki szkoleń i warsztatów, seminaria, wykłady i  prelekcje, spotkania z przedsiębiorcami,  gry, konkursy i symulacje, a także wiele godzin indywidualnych konsultacji i doradztwa. Wybór był naprawdę szeroki i mamy nadzieję, że każda z zainteresowanych osób znalazła dla siebie interesujące wątki.

Był to tydzień pełen inspiracji, współpracy i dzielenia się doświadczeniami. Dziękujemy za to, że współtworzyliście tę wyjątkową przestrzeń z nami! I już od dziś zaczynamy odliczać czas do kolejnej edycji Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości w Małopolsce.

Zapraszamy do GALERII, w której zgromadzono zdjęcia dokumentujące wydarzenia zorganizowane w ramach ŚTP w Małopolsce w 2017 roku.