Przedstawiamy pierwszego prelegenta Spotkania Młodego Biznesu – Pawła Tkaczyka, który wystąpi z prelekcją „Myślenie, które zmienia biznes. Co trzeba poprzestawiać w głowie, żeby z sukcesem rozwijać firmę?

O czym posłuchamy podczas wystąpienia Pawła?

Kiedy zakładasz firmę, przestajesz tworzyć produkt lub usługę a zaczynasz tworzyć zespół i procedury, które zapewniają jakość Twojemu produktowi lub usłudze. Wiele osób sobie z tego nie zdaje sprawy. Porozmawiamy zatem o tym, co przestawić w głowie, żeby to się udało.

Paweł Tkaczyk jest ekspertem od marketingu i budowania marki, głównie poprzez grywalizację oraz storytelling. Pomaga małym i dużym firmom w zdobywaniu rynków. Jego klientami są między innymi SONYHBOOrange, LiveChat czy Brand24.

Jest autorem książek o marketingu, bloggerem, wielokrotnym prelegentem TEDx oraz innych konferencji, jak np. Infoshare. Bezsprzecznie znajduje się w czołówce osobowości związanych z marketingiem.


 
Ilona Leoniewska, Senior Product Owner AudioMee, ex-founder Meetinga Sp. z o.o. to druga prelegentka tegorocznego Spotkania Młodego Biznesu.
 
Ilona wystąpi z prelekcją „AI w codziennym życiu przedsiębiorcy, czyli kilka praktycznych lekcji dla zwiększenia swojej produktywności”. 
 
W swoim wystąpieniu skupi się na praktycznym zastosowaniu ChatGPT, pluginów do niego oraz modułu Advanced Business Analysis.
Na kilku przykładach pokaże, jakie działania możemy przyspieszyć, aby więcej czasu poświęcić na naprawdę ważne sprawy. Skupi się głównie na sprzedaży oraz analizie biznesowej i zarządzaniu projektami. 
 
Ilona Leoniewska całe swoje życie zawodowe spędziła w branży IT. W tym czasie była CEO w firmie, stworzyła aplikację mobilną B2B i wypuściła ją na świat. Po odejściu została CRO w agencji programistycznej zatrudniającej ponad 100 osób. Zarządzała zespołami technicznymi i sprzedażowymi i nawigowała po zakrętach generowania leadów, ustanawiania procesów biznesowych i strategii sprzedaży oraz realizacji CRM.
 
Zależy jej na procesie i upewnieniu się, że dostarczy to, co zostało zaplanowane. Ale nie jest to tylko praca i zabawa. Nieustannie podsyca swoją ciekawość, uczy się nowych języków obcych (obecnie mówi w pięciu) i zawsze szuka sposobów na rozwój. Uwielbia kontaktować się z ludźmi i szerzyć wiedzę. Można ją spotkać przemawiającą i mentorującą na wielu konferencjach.
 
 

 

Jako ostatni podczas Spotkania Młodego Biznesu na scenie pojawi się Grzegorz Wójcik, CEO & Founder Autenti.com. Będziemy mieli wówczas okazję posłuchać prelekcji „Innowacje zmieniające biznes – wyzwania przedsiębiorczości”.

Przez kilkanaście lat Autenti przekształciło się z ambitnego startupu w międzynarodowy scaleup z liczącym ponad 100 osób zespołem ekspertów ds. bezpiecznego podpisywania dokumentów i identyfikacji. Jak działalność Autenti wpłynęła na obecne funkcjonowanie środowiska biznesowego? Jak innowacje w biznesie kształtują decyzje o kierunku rozwoju Autenti? O inspirującej historii firmy opowie jej pomysłodawca i założyciel.

Grzegorz Wójcik jest ekspertem w obszarze mediów cyfrowych oraz e-commerce. W 2017 r. Grzegorz znalazł się w gronie 50 Najbardziej Kreatywnych Ludzi w Biznesie w 7. edycji rankingu Brief, a w 2019 r. na liście “People Transforming Business” sporządzanej przez Business Insider Polska.

Autenti to spółka założona w 2014 r. oferująca narzędzia do podpisywania dokumentów na odległość. Z usług firmy korzysta ponad 250 firm, w tym m.in. Siemens, Open Finance czy Work Service oraz ok. 100 tys. osób. Firma zdobyła Tytuł FinTechu roku 2020 – nagroda Cashless.pl. Znalazła się również wśród 5 najbardziej obiecujących FinTechów wytypowanych przez ekspertów Impact finance’20.