Spotkanie networkingowe „Otwórz się na sukces”

W dniu 14 listopada 2018 r. w krakowskiej Barce na Wiśle (ul. Podgórska 16) odbędzie się kolejne wydarzenie w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości w Małopolsce. Spotkanie networkingowe to wydarzenie kierowane do aktywnych, pełnych pasji, przedsiębiorczych osób, którzy chcą pozyskać nową wiedzę, podzielić się swoimi sukcesami, ale również są ciekawi historii przedsiębiorców, których firmy skutecznie działają na zagranicznych rynkach.
Prelegenci opowiedzą m.in. o zmianach w zakresie rozwoju technologii, podążaniu za aktualnymi trendami i oczekiwaniami klientów oraz o skutecznych metodach sprzedaży i promocji. Nie zabraknie dyskusji o trendach w obszarze marketingu oraz o prognozach w zakresie sposobu komunikacji z klientem w przyszłości. Udział w charakterze prelegenta wezmą Zdzisław Dąbczyński – przedsiębiorca, autor, inspirator, założyciel firmy WIMED oraz Rahim Blak – przedsiębiorca, networker, szkoleniowiec i dyrektor generalny agencji social media Click Community, współzałożyciel pierwszego eCRM dla e-commerce „Edrone”.

Program spotkania:
17:30 – 18:00 Rejestracja i networking przy kawie
18:00 – 18:10 Otwarcie spotkania
18:10 – 19:10 „O znakach inspirujących dla przedsiębior – czości i życia” – Zdzisław Dąbczyński
19:10 – 19:50 „Strategia przetrwania w biznesie” – Rahim Blak
19:50 – 20:10 Mikrofon dla każdego („open mic”)
20:10 – 21:30 Poczęstunek, networking
Spotkanie poprowadzi: Aleksandra Glinka

Liczba miejsc na to wydarzenie jest ograniczona.
Formularz rejestracyjny na spotkanie networkingowe: https://www.malopolska.pl/spotkanie-networkingowe-otworz-sie-na-sukces.

Skip to content