ŚTP również w weekend

Również w sobotę i niedzielę będziemy mieli okazję uczestniczyć w wydarzeniach organizowanych w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości 2022 w Małopolsce. I to zarówno w spotkaniach stacjonarnych, jak i tych realizowanych online. Na taką weekendową aktywność zdecydowało się dwóch Partnerów ŚTP.

Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Krakowie organizuje  w swojej siedzibie 3 spotkania w sobotę i 3 w niedzielę. I tak 19 listopada możemy tam liczyć na prelekcje na temat zasady regulujących relacje pomiędzy przedsiębiorstwami a administracją publiczną, kształcenia ustawicznego oraz praw i paradoksów rynkowych. Natomiast w niedzielę będzie można wysłuchać wykładu na temat oddziaływania reklamy na konsumenta, wziąć udział w indywidualnych konsultacjach „Czy jestem przedsiębiorczy?” a ponadto dowiedzieć się co zrobić by usługa florystyczna w kwiaciarni była konkurencyjna w okresie bożonarodzeniowym.

Firma Katarzyna Pichór ProPerspective w oba weekendowe dni zaprasza na warsztaty online „Plan na biznes. Zrób 1. krok do własnej firmy”. To zajęcia dla tych, którzy stoją przed wyborem: etat czy własna firma, zastanawiają się nad własnym biznesem i mają głowę pełną pomysłów na swój wymarzony biznes, ale nie wiedzą od czego zacząć a ponadto rozglądają się za dotacją lub pożyczką, która pozwoliłaby im ruszyć z miejsca. Podczas webinaru uczestnicy poznają strukturę biznesplanu, nauczą się określać cele swojej działalności oraz mocne strony, które można wykorzystać prowadząc firmę. Dowiedzą się jak wybrać grupę docelową swojego produktu/ usługi i sprawdzą jakimi zasobami dysponują już teraz, a jakie muszą pozyskać aby zrealizować cele.

Skip to content