Następne nadchodzące wydarzenie

Poznaj swoje uzdolnienia przedsiębiorcze

8 listopada 2021
- Bochnia
 • 00

  dni

 • 00

  godzin

 • 00

  minut

 • 00

  sekund

[searchandfilter fields="mec_label,mec_category,mec_location,mec_organizer" post_types="mec-events" hide_empty="0,0,0" headings="Data,Rodzaj wydarzenia,Miejscowość,Organizator" submit_label="SZUKAJ"]

AKTUALNOŚCI

Nowi Partnerzy ŚTP 2021

Serdecznie zapraszamy wszystkie zainteresowane podmioty do włączenia się w organizację wydarzeń realizowanych w Małopolsce w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości 2021!

Filmowa relacja z SMB 2020

Z przyjemnością przedstawiamy filmowy zapis Spotkania Młodego Biznesu 2020. Zapraszamy do odtworzenia sobie tego wydarzenia i wystąpień naszych prelegentów.

Sukces nowej formuły

W niedzielę 22 listopada zakończyła się 11. edycja Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości w Małopolsce. Po raz pierwszy partnerzy i uczestnicy zmierzyli się z wydarzeniem w wersji on-line.

Program Spotkania Młodego Biznesu

SPOTKANIE MŁODEGO BIZNESU

O SPOTKANIU

Sympatycy corocznie organizowanego Spotkania Młodego Biznesu wiążą z nim spore oczekiwania i nadzieje. Występujący podczas nich prelegenci potrafią zainteresować, zainspirować, dodać motywacji. Zapewniamy, że nie inaczej będzie w tym roku. Zapraszamy 16 listopada na nową dawkę wiedzy i wrażeń.

Inaczej niż do tej pory, tegoroczne Spotkanie Młodego Biznesu będzie przeprowadzone w formule online, ale tradycyjnie podczas niego zostanie oficjalnie zainaugurowana kolejna edycja małopolskiej odsłony Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości.

Więcej informacji na temat tegorocznego Spotkania Młodego Biznesu znajdziemy TUTAJ.