ŚTP 2023!

Znamy termin Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości w 2023 roku! W tym roku spotykamy się na wydarzeniach organizowanych w ramach ŚTP w dniach 13 – 19 listopada!

czytaj więcej »

Pamiętajmy o ankietach

Bardzo prosimy Partnerów tegorocznej edycji Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości w Małopolsce o dystrybucję i zachęcanie uczestników poszczególnych wydarzeń do wypełniania ankiety ewaluacyjnej.

czytaj więcej »

O balansie w biznesie

W tym roku Spotkanie Młodego Biznesu inaugurujące małopolską odsłonę Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości 2022 zawitało do Cricoteki. Uczestnicy wydarzenia byli świadkami trzech inspirujących prelekcji, nie zabrakło również niecodziennych wrażeń muzycznych.

czytaj więcej »

ŚTP również w weekend

Również w sobotę i niedzielę będziemy mieli okazję uczestniczyć w wydarzeniach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości 2022 i to zarówno w spotkaniach stacjonarnych, jak i tych realizowanych online. Na weekendową aktywność zdecydowało się dwóch Partnerów ŚTP.

czytaj więcej »

Aktywności ŚTP w piątek

W piątek 18 listopada czeka nas kolejny rzut wydarzeń organizowanych przez Partnerów Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości w Małopolsce. Tym razem będziemy mieli okazję do uczestnictwa w 32 aktywnościach przygotowanych w 8 małopolskich miejscowościach.

czytaj więcej »