ŚTP również w weekend

Również w sobotę i niedzielę będziemy mieli okazję uczestniczyć w wydarzeniach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości 2022 i to zarówno w spotkaniach stacjonarnych, jak i tych realizowanych online. Na weekendową aktywność zdecydowało się dwóch Partnerów ŚTP.

czytaj więcej »

Aktywności ŚTP w piątek

W piątek 18 listopada czeka nas kolejny rzut wydarzeń organizowanych przez Partnerów Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości w Małopolsce. Tym razem będziemy mieli okazję do uczestnictwa w 32 aktywnościach przygotowanych w 8 małopolskich miejscowościach.

czytaj więcej »

36 czwartkowych wydarzeń

Na czwartek 17 listopada Partnerzy Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości 2022 przygotowali kolejnych 36 wydarzeń. Znowu będziemy mieli szansę skorzystania z aktywności organizowanych w 9 małopolskich miastach. Na co możemy liczyć?

czytaj więcej »

W środę apogeum

Najwięcej wydarzeń organizowanych w ramach tegorocznego Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości w Małopolsce przewidujemy w środę. To prawdziwe apogeum aktywności naszych Partnerów. Czeka na nas 46 przeróżnych wydarzeń w 9 miastach. Zajrzyjmy do nich.

czytaj więcej »

Na jakie wydarzenia 15 listopada?

We wtorek 15 listopada ŚTP w Małopolsce rozkręci się już na dobre. Tym razem będzie na nas czekać 38 wydarzeń przygotowanych przez 23 Partnerów. Zobaczymy się w 9 małopolskich miejscowościach. Zapraszamy do zapoznania się ze skróconą rozpiską poszczególnych aktywności!

czytaj więcej »

Startujemy 14 listopada!

Czas zacząć Światowy Tydzień Przedsiębiorczości w Małopolsce! Już w poniedziałek 14 listopada możemy skorzystać z oferty przedstawionej przez 16 partnerów ŚTP. W 7 miejscowościach zostaną zorganizowane 24 spotkania.

czytaj więcej »