ŚTP – dzień trzeci. Nie zwalniamy tempa!

Po poniedziałku i wtorku – dwóch inspirujących dniach, pełnych nowych informacji, doświadczeń i zagadnień nie zwolnimy tempa i w kolejny, środowy dzień ŚTP w Małopolsce wejdziemy w oczekiwaniu na rozliczne aktywności przygotowane przez Partnerów Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości 2021 w naszym regionie.

czytaj więcej »

II dzień ŚTP – dopiero się rozkręcamy!

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości w Małopolsce 2021, to czas pełen nauki, samodoskonalenia i rozmyślania. Bo z biznesem jest trochę jak z nauką – cały czas trzeba się rozwijać, a najlepsze osiągnięcia mamy wtedy, gdy konsultujemy je ze współpracownikami.

czytaj więcej »

ŚTP w Małopolsce – startujemy w poniedziałek!

Wielkimi krokami zbliża się kolejna edycja spotkań z przedsiębiorcami, z instytucjami wspierającymi biznes, ekspertami oraz wykładowcami szkół wyższych. Wszyscy partnerzy tegorocznego Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości w Małopolsce są gotowi do dzielenia się swoją wiedzą, pasją i doświadczeniem oraz przede wszystkim do promowania przedsiębiorczości wśród młodych ludzi.

czytaj więcej »

#EkoBiznes – Szansa i Wyzwanie!

Czy można pogodzić postawy ekologiczne z efektywnym prowadzeniem biznesu? Odpowiedź na to pytanie uzyskamy uczestnicząc w Spotkaniu Młodego Biznesu, które w poniedziałek 8 listopada o 18.00 zainauguruje Światowy Tydzień Przedsiębiorczości 2021 w Małopolsce. Serdecznie zapraszamy!

czytaj więcej »

ŚTP 2021 od 8 do 14 listopada

Tradycyjnie w listopadzie organizowany jest Światowy Tydzień Przedsiębiorczości. Podobnie jak przed rokiem zbliżająca się edycja będzie w dużej mierze opierała się na formule on-line. Planowane są również wydarzenia stacjonarne.

czytaj więcej »

Nowi Partnerzy ŚTP 2021

Serdecznie zapraszamy wszystkie zainteresowane podmioty do włączenia się w organizację wydarzeń realizowanych w Małopolsce w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości 2021!

czytaj więcej »