36 czwartkowych wydarzeń

Na czwartek 17 listopada Partnerzy Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości 2022 przygotowali kolejnych 36 wydarzeń. Znowu będziemy mieli szansę skorzystania z aktywności organizowanych w 9 małopolskich miastach. Na co możemy liczyć?

czytaj więcej »

W środę apogeum

Najwięcej wydarzeń organizowanych w ramach tegorocznego Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości w Małopolsce przewidujemy w środę. To prawdziwe apogeum aktywności naszych Partnerów. Czeka na nas 46 przeróżnych wydarzeń w 9 miastach. Zajrzyjmy do nich.

czytaj więcej »

Na jakie wydarzenia 15 listopada?

We wtorek 15 listopada ŚTP w Małopolsce rozkręci się już na dobre. Tym razem będzie na nas czekać 38 wydarzeń przygotowanych przez 23 Partnerów. Zobaczymy się w 9 małopolskich miejscowościach. Zapraszamy do zapoznania się ze skróconą rozpiską poszczególnych aktywności!

czytaj więcej »

Startujemy 14 listopada!

Czas zacząć Światowy Tydzień Przedsiębiorczości w Małopolsce! Już w poniedziałek 14 listopada możemy skorzystać z oferty przedstawionej przez 16 partnerów ŚTP. W 7 miejscowościach zostaną zorganizowane 24 spotkania.

czytaj więcej »

Balans w biznesie

W tym roku Spotkanie Młodego Biznesu – wydarzenie inaugurujące małopolską odsłonę ŚTP 2022 organizowane jest pod hasłem #Balans w Biznesie. Z radością informujemy, że tym razem spotkamy się na żywo, w krakowskiej CRICOTECE.

czytaj więcej »

Już niedługo ŚTP 2022!

Zapełnił się już harmonogram wydarzeń przygotowanych przez Partnerów ŚTP 2022 w Małopolsce. To niechybny znak zbliżającego się szybkim krokami Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości. Startujemy już 14 listopada!

czytaj więcej »