Pojawił się Krakowski Raport Startupów!

Przygotowany przez Fundację #OMGKRK raport jest pierwszą w historii kompleksową publikacją w regionie zawierającą dane o krakowskim ekosystemie startupowym, prezentującą informacje na temat wskaźników zatrudnienia, obszarów specjalizacji, modeli biznesowych, etapów rozwoju, źródeł finansowania i wyzwań, przed którymi stoi 140 badanych startupów.

czytaj więcej »

SMB 2021 – relacja filmowa

Zapraszamy do objerzenia pełnej relacji filmowej, z transkrypcją, z tegorocznego Spotkania Młodego Biznesu. Przypomnijmy, że wydarzenie #EkoBiznes – Szansa i Wyzwanie! odbyło się 8 listopada w Muzeum Lotnictwa Polskiego w Krakowie.

czytaj więcej »
logo STP 2021

Dziękujemy za udział w ŚTP 2021!

Ponad 6 tys. osób wzięło udział w 215 wydarzeniach zorganizowanych przez 42 partnerów tegorocznej odsłony Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości w Małopolsce. Działania były prowadzone w 13 miejscowościach naszego regionu.

czytaj więcej »

ŚTP – dzień trzeci. Nie zwalniamy tempa!

Po poniedziałku i wtorku – dwóch inspirujących dniach, pełnych nowych informacji, doświadczeń i zagadnień nie zwolnimy tempa i w kolejny, środowy dzień ŚTP w Małopolsce wejdziemy w oczekiwaniu na rozliczne aktywności przygotowane przez Partnerów Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości 2021 w naszym regionie.

czytaj więcej »